[Dutch] Fwd: [OpenLayers-Users] Openlayers WMS / WMTS 28992 offset
Just van den Broecke
just op justobjects.nl
Vr Jan 13 04:34:50 PST 2012
Lijkt op een tiling mismatch met de standaard die door PDOK gehanteerd
wordt. Deze volgt de Nederlandse Tiling Richtlijn zoals door Geonovum
vastgelegd.
http://www.geonovum.nl/sites/default/files/Nederlandse_richtlijn_tiling_-_versie_1.0.pdf
en op hun wiki http://wiki.geonovum.nl/index.php/Tiling Zou ook in PDOK
documentatie moeten staan.
2 parameters zijn daarbij van belang:
- de extent (het "tegelgebied")
- de resoluties ("dichtheid" per zoom-nivo)
Voor OpenLayers gebruik dan deze instellingen:
maxExtent = new OpenLayers.Bounds(-285401.92,22598.08,595401.92,903401.92)
resoluties=[3440.64,1720.32,860.16,430.08,215.04,107.52,53.76,26.88,13.44,6.72,3.36,1.68,0.84,0.42,0.21]
met vriendelijke groet,
--Just
Just van den Broecke just op justobjects.nl
Just Objects B.V. tel +31 65 4268627 Skype: justb4
The Netherlands http://www.justobjects.nl
On 13-01-12 12:35, Milo van der Linden wrote:
> ---------- Doorgestuurd bericht ----------
> Van: "Lucas Heezen - Covadis" <heezen op covadis.nl <mailto:heezen op covadis.nl>>
> Datum: 13 jan. 2012 11:34
> Onderwerp: [OpenLayers-Users] Openlayers WMS / WMTS 28992 offset
> Aan: "openlayers-users op lists.osgeo.org
> <mailto:openlayers-users op lists.osgeo.org>"
> <openlayers-users op lists.osgeo.org <mailto:openlayers-users op lists.osgeo.org>>
>
> Hello,____
>
> __ __
>
> I’m having a map which is projected in EPSG:28992. This map has two
> layers (WMS and a WMTS layer).____
>
> __ __
>
> *var*map;____
>
> __ __
>
> *function*init() {____
>
> ____
>
> // Alle map opties gaan meegeven aan de map,____
>
> *var*mapOptions = {____
>
> theme: *null*,____
>
> numZoomLevels: 27,____
>
> //controls: [ ],____
>
> //maxExtent: bounds,____
>
> //maxExtent: new OpenLayers.Bounds(-20037508, -20037508,20037508,
> 20037508.34),____
>
> maxExtent: *new*OpenLayers.Bounds(12628.0541, 308179.0423,
> 283594.4779 <tel:283594.4779>, 611063.1429),____
>
> maxResolution: 1324.21875,//156543.0339,____
>
> //maxResolution: "auto",____
>
> units: "m",____
>
> projection: *new*OpenLayers.Projection("EPSG:28992"),____
>
> displayProjection: *new*OpenLayers.Projection("EPSG:28992")____
>
> };____
>
> map = *new*OpenLayers.Map( "map", mapOptions );____
>
> ____
>
> //var osm = new OpenLayers.Layer.OSM();____
>
> ____
>
> // If tile matrix identifiers differ from zoom levels (0, 1, 2, ...)____
>
> // then they must be explicitly provided.____
>
> *var*matrixIds = *new*Array(26);____
>
> *for*(*var*i=0; i<26; ++i) {____
>
> matrixIds[i] = "EPSG:28992:"+ i;____
>
> }____
>
> __ __
>
> *var*layer = *new*OpenLayers.Layer.WMS( "OpenLayers WMS",____
>
> "http://localhost/geoserver/ows",____
>
> {layers: 'topp:O10004_gemeenten_xml', isBaseLayer: *true*}
> , { opacity: 0.4 } );____
>
> ____
>
> *var*wmts = *new*OpenLayers.Layer.WMTS({____
>
> name: "Medford Buildings",____
>
> url:
> "http://geodata.nationaalgeoregister.nl/tiles/service/wmts/natura2000?",____
>
> layer: "natura2000",____
>
> matrixSet: "EPSG:28992",____
>
> matrixIds: matrixIds,____
>
> format: "image/png",____
>
> style: "",____
>
> isBaseLayer: *false*____
>
> }); ____
>
> ____
>
> map.addLayers([layer, wmts]);____
>
> map.addControl(*new*OpenLayers.Control.LayerSwitcher());____
>
> map.setCenter(*new*OpenLayers.LonLat(197177, 442054), 0); // Duiven____
>
> }____
>
> __ __
>
> The result of that map
> is:http://imageshack.us/photo/my-images/714/imgch.png/____
>
> __ __
>
> As you can see the colored overlay (WMTS) is nog correct. Am I doing
> something wrong with the projection?____
>
> __ __
>
> Met vriendelijke groet,
> Lucas Heezen____
>
> Beschrijving: http://www.covadis.nl/emailkop/logo.gif____
>
>
>
> Covadis b.v. ____
>
>
>
> t: 026 3616600 ____
>
> Geograaf 12 ____
>
>
>
> f: 026 3612317 ____
>
> 6921 EW Duiven ____
>
>
>
> e: heezen op covadis.nl <mailto:heezen op covadis.nl>____
>
> __ __
>
> __ __
>
>
> _______________________________________________
> Users mailing list
> Users op lists.osgeo.org <mailto:Users op lists.osgeo.org>
> http://lists.osgeo.org/mailman/listinfo/openlayers-users
>
>
>
> _______________________________________________
> Dutch mailing list
> Dutch op lists.osgeo.org
> http://lists.osgeo.org/mailman/listinfo/dutch
--
More information about the Dutch
mailing list