[Qgis-user] shp file vs vector laag
Raymond Nijssen
r.nijssen at terglobo.nl
Wed May 25 04:51:28 PDT 2022
Hoi Theo,
Dit is een internationaal kanaal waar in het Engels wordt gecommuniceerd.
Groet,
Raymond
On 25-05-2022 13:40, Theo Stevens via Qgis-user wrote:
>
> Beste,
>
> Ik ben pas sinds maart 2022 een gebruiker van Qgisp en probeer nu mijn
> gegevens via Qgis2web om te zetten om op het net te plaatsen.
> Telkens lukt het niet shp-files blijven zichtbaar maar een
> vectorlaag: CartoWeb-TOPO
> en URLhttps://cartoweb.wms.ngi.be/service?version=1.3.0
> <https://cartoweb.wms.ngi.be/service?version=1.3.0> komt niet zichtbaar
> in beeld.
> Zie bijlage ham een oostham.
>
> Wat doe ik fout of moet de vector laag een shp file worden.
>
> Vriendelijke groeten
>
> Theo Stevens
>
> Heemkunde Ham
>
>
> _______________________________________________
> Qgis-user mailing list
> Qgis-user at lists.osgeo.org
> List info: https://lists.osgeo.org/mailman/listinfo/qgis-user
> Unsubscribe: https://lists.osgeo.org/mailman/listinfo/qgis-user
More information about the Qgis-user
mailing list